Kui palju süüa lillkapsast?

Lillkapsas on väga populaarne tervisliku toitumise eelistanud inimeste toitumine. Sellest saab süüa mitmeid maitsvaid ja tervislikke roogasid. Lillkapsa roogi maitsmiseks on vaja valida värskeid, tihedaid õisikuid, et veenduda, et neil ei ole mustad täpid. Allpool me ütleme teile, kuidas ja kui palju süüa lillkapsast.

Mitu minutit lillkapsast kuumutada?

Värske lillkapsas jagatakse õisikuteks, pestakse ja keedetakse emaili kastrulis kuni 10-15 minuti jooksul, nii et valge vees muutub, võite lisada veerandi klaasi piima ja tsitrusvilja sidrunimahla (1 liitri vee kohta).

Lillkapsa enne praadimist keeta soolases vees seitse minutit.

Lillkapsast saab keedetud mikrolaineahjus, seepärast levitame õisikud spetsiaalses nõusse kaanega. Lisage kolm supilusikatäit vett ja pange see täisvõimsusel. Küpseta kolm minutit, siis lisage veidi soola, segage õrnalt ja küpseta veel viis minutit. Õisiku varred peaksid muutuma pehmeks.

Multikompleksis on ka värske lillkapsa keevitamine väga lihtne, selleks jagage kapsad õisikuteks, paaristamiseks keedupanni, vali sobiv režiim ja küpseta 20 minutit. Kontrollige valmis olekut nuga, vajadusel lisage aeg.

Kui palju süüa lillkapsast lapsele?

Tuleb öelda, et see on väga õrn köögivilja ja seda keedetakse väga kiiresti, mistõttu kapsast ei peaks keema enam kui kümme minutit, vastasel korral lihtsalt keeb. Lillkapsas laske lapsel küpsetada viis kuni kümme minutit.

Kui palju süüa külmutatud lillkapsast?

Pange külmunud lillkapsast külmas vees, pane see suurt tulekahju, viige keemiseni, vähendame tulekahju ja küpseta, kuni see on valmis 15-20 minutiks.

Kui palju süüa värsket lillkapsast?

Lillkapsa ettevalmistusaja kiirendamiseks võite teha 1,5-2 sentimeetri peamist varre sügavust. Laske kogu pea varre varre alla pisut soolases vees ja küpseta 5-10 minutit, peamine ei ole õisikute seedimine, sest nad võivad kaotada oma kuju ja tekstuuri, mis on salati valmistamise retseptides oluline. Selle kapsa lõhnast vabanemiseks võib veega valmistamise ajal lisada veidi leiba.

Keedetud lillkapsas

Koostis:

Ettevalmistus

Peseame lillkapsast, me lahutame eraldi õisikute hulka. Langetame kapsaid keeva soolveega ja küpseta 10-15 minutit. Valmistatud värvilised lillkapsad visatakse klaasist vette klaaskolvi eemaldamiseks. Me liigume plaadile ja serveerime seda lauale.

Lillkapsas kaunistamiseks

Koostis:

Me lahutavad kapsad suurte õisikutega. Vesi keedetakse, on hea soolaga (vesi peab olema soolane). Pange kapsad keevasse vette ja küpsetage 4-6 minutit. Niipea, kui kapsas hakkab nuga lõikama, eemaldame kohe selle veest. Me jagame väiksemate õisikuteks. Ja täidame kapsa oliiviõliga veiniäädikaga või küüslauguga infundeeritud võid.

Keedetud lillkapsas rosinatega

Koostis:

Keetke lillkapsas soolases vees 5 minutit. Seejärel pesta sibul, mis on lõigatud umbes kaheks minutiks taimeõli poolrõngadesse, lisatakse seeni ja rosinaid ning prae veel kolm minutit, segades. Lisa lillkapsas ja prae veel paar minutit. Nõu muutub maitsvaks ja lõhnavaks.