Boutide loendamine

Kogu tööprotsess jaguneb kolmeks ajavahemikuks: esimene emakakaela avamise periood või periood, teine ​​- väljapressimise aeg või väljasaatmise aeg, ja kolmas - järjestikune, mille jooksul platsenta eraldub. Võitlejate välimus näitab töö algust.

Kokkupaneku perioodid

Emaka lühendeid esimesel tööajal nimetatakse tavaliselt võitluseks. Tõelise töö alguses on tööjõu kestus 7-10 sekundit, esimese kokkutõmbumise vaheline intervall on tavaliselt umbes 30 minutit. Tõeline võitlus erineb valelistest võistlustel intensiivsuse suurenemise ja kontraktsioonide intervallide vähenemisega. Intervalli vähendamine kokkutõmbede vahel kuni 5 minutini ja nende pikenemise pikenemine 10-15 sekundini näitab, et emakakaela avanemine on 4 cm ja loodi regulaarne töö. See tähendab, et sündimine on juba alanud.

Kuidas võidelda võistluste õigesti?

Kokkuvõtte loendus peaks algama pärast esimese vooru ilmumist. Võidude arvutamiseks on soovitav, et teine ​​käsiraha oleks täpselt teada, kuidas intervallid vähenevad ja kuidas nende intensiivsus suureneb. Soovitatav on fikseerida põnevatel aegadel paberil või, kui seda pole võimalik teha, siis vähemalt mäleta esimese rünnaku aega, et arstile rääkida sünnitusjärgu algusest. Kokkupanemised iga 10 minuti järel (või vähemalt 5 võitu tunnis) näitavad, et töö on alanud, selles etapis võib limaskest eemaldada. Mõned arstid usuvad, et niisugustes lahingutes ei pea haigla kohe minema. Kuid patoloogiliste seisundite tekkimine või kiire sünnitus ei ole välistatud, mistõttu on parem hoida haiglas.

Kokkuvõtted iga 5 minuti järel näitavad regulaarset tööjõudu ja näitavad sünnitushaiglas varajast ravi. Kokkuvõtted iga 3 minuti järel pikkusega 50-60 sekundit näitavad emakakaela täielikku või peaaegu täielikku avamist ja iganädalase perioodi algust. Selles etapis võib naine avaldada survet anusile ja suurenevat soovi soolestikku tühjendada.

Kokkuvõtete arvutamise programm

On mitmeid arvutusprogramme, mis aitavad naistel võitluses osaleda, neid saab kasutada veebis või alla laadida programmi. Arenenud programmid võimaldavad ema jälgida kontraktsioonide kestust ja sagedust. Samuti aitavad eristada tõelisi võitlusi valelistest.

Tuleb meeles pidada, et õige käitumine sünnituse ajal, loendamine ja kehas toimuv arusaamine aitab naisele orienteeruda - kuidas selles või selles olukorras tegutseda.