Treenimine jalgrattaga - süsteem

Paigalseisva jalgrattaga koolitamine mõjutab positiivselt mitte ainult kardiovaskulaarsüsteemi, vaid aitab ka kaalust alla võtta. Korrapärase väljaõppe abil saate mitte ainult mittevajalikke kilogramme eemaldada, vaid parandada keha kergendust. Peaasi on valida endale õige programm ja võtta arvesse olemasolevaid reegleid.

Kuidas kaaluda jalgratta kasutamist?

Alusta koolitust soojendusega, mis valmistab keha. Sel eesmärgil on sit-ups, erinevad kalded ja mahas ideaalsed. Piisab kümme minutit soojeneda, mis soojendab keha. Kindlasti tehke venitusharjutusi. Koolituse vältel on oluline pikkade katkestuste tegemine, sest koolituse tõhusus on oluliselt vähenenud. Tulemuse saamiseks peaks intensiivsust perioodiliselt muutma.

Efektiivsed jalgratta koolitussüsteemid salendamiseks:

1. Algajatele. Pöördega pedaalid peaksid olema 3-4 korda nädalas, samas kui töö peaks kesta 20-30 minutit. et saavutada vajalik intensiivsus, proovige minuti jooksul teha pedaalid 50 pööret.
  2. Keskmine koormuse tase. Sellisel juhul peaks koolitus toimuma 3-5 korda nädalas ja see peab kesta vähemalt 20 minutit ja maksimaalselt 45 minutit. Mis puudutab intensiivsust, siis on minuti jooksul oluline pedaalide 60 pööret.
  3. Intervall koolitus süsteem seisva jalgrattaga. Seda võimalust peetakse kaalukaotuse jaoks kõige tõhusamaks. Intervall koolitus hõlmab vahelduvat kiiret ja aeglast tempo. Soovitav on pedaalid kiiresti pöörata 30-60 sekundit ja siis aeglaselt - 1-2 minutit.

Treeningu lõpus on soovitatav lihaseid pingeid leevendada. Teine saladus - on soovitatav vahetada treeninguid, istudes ja seisma. Võite katsetada vastupanu koormust. Pidage meeles, et kaalust alla võtta on oluline jälgida toitu.