Kuidas kontraktsioone määrata?

Enim primaarsete tüdrukute ärevus, et nad kaotavad tööjõu tekkimise, on täiesti alusetud. Ent tööjõu alguseks võib võtta niinimetatud vale kokkutõmbed, mida raseduse viimastel nädalatel sageli täheldatakse. Seetõttu peab iga naine, kellest peagi tuleb kätte toimetada, peab teadma, kuidas tõelisi võitlemisi tuvastada, et eristada neid valedest. Vastasel juhul võite kaotada tööjõu algust, nõustudes sellega alanud kokkutõmbamistega, tõmmates valu.

Märgid esimese väljanägemise kohta

Kui tead, et sünnitustähtaeg juba läheneb, hakkab naine mõtlema, kuidas võitlus algab. Müomeetriumi kontraktsioonide toimel on emaka kael veidi avatud , millega kaasneb limaskesta väljavool. Selle värv on tavaliselt valge, kuid mõnikord võib see saada kollaka või roosa tooni. Harvadel juhtudel võib limaskestes esineda vere saasteaineid.

Tema lahkumine on märk tööjõu varajast algusest ja esimese võitluse ilmumisest. Nagu viimane, nad algavad tuim valu, mis on lokaliseeritud peamiselt alaselja ja mõnikord läheb puusad. Veidi hiljem ühendavad nad alakõhu tõmbav valu, mis iseloomuliku sarnasusega on menstruatsiooniga kaasnev. Harvadel juhtudel ei pruugi kokkutõmbed olla või nad ei ole väga valusad. Siis saate teada tulevaste sünnituste kohta, näiteks selline märk nagu väike kehakaalu langus, mis on tingitud ödeemi vähenemisest.

Isegi enne esimesi võitlejaid algab vesi, kust on võimalik määrata töö algust. See asjaolu seostatakse nn sünnijärgsete prekursoritega.

Mida teha, kui võitlused algasid?

Kui naine saab määrata, et see valu - ja enne sünnitust on kontraktsioonid, peate jälgima nende intensiivsust. Kui esinemissagedus ei ületa 5 minutit, peab naine kutsuma kiirabi. Kuid kuni selle punktini kulub tavaliselt tavaliselt piisavalt aega - primaarsete naiste sünnitamine võib kesta kuni 12-14 tundi. Kui naine oli enne sünnitust haiglas, ei anna sünnitusarstid sellist pikaajalist veevaba perioodi ja proovida mitte ületada 3-5 tundi.

Seega saab rase naine, kes oskab kodus töötamise päritolu kindlaks teha, eelnevalt ette valmistama nii raske ja pikka protsessi kui sünnitust. Nende intervalli vähendamine 5-ni või vähemateks minutiteks on signaal, mis viitab varajasele tööjõule ja on otsene viide naise kiirele hospitaliseerimisele arstiabiasutusse.