Badmintoni reeglid

Praegu on huvi sulgpalli mängimise vastu, seda eriti suve tulekuga. See on huvitav mitte ainult täiskasvanutele, vaid ka lastele. Igaüks tahab värskes õhus hullustada ja ringida rohus. Nüüd püüame õppida sulgpalli mängimise reegleid ja tehnikaid, samuti teada saada, millised nõuded peavad vastama sulgpallile ja reketule.

Badmintoni tehnika

Mängu tähendus sulgpallis on rekettide abistamisel bussiliin läbi ristlõike. Selles mängus saab mängida nii, nagu kaks ja rohkem mängijat, peamine on see, et nende arv oli ühtlane, kuna see tuleb jagada kaheks meeskonnaks. Kas spetsialistide rohkem kui neli inimest ühes valdkonnas ei mängi. Kui otsustasite lihtsalt mängida rannas asuvat ettevõtet, siis mängijate arv sõltub otseselt soovitud inimeste arvust. Mängu eesmärk on visata vabatahtlikult läbi võrgu vaenlasele, kõige tähtsam on see, et ta puudutab maad sulgpalliplatvormil. Kui ta lahkus väljapoole, loendatakse punkt vastase vastu. Mida rohkem punkte, seda lähemal sa võidad.

Sulgemissteemis esitades tehakse streike ainult altpoolt, praegusel hetkel ei pea rekett ripskoes üles tõusma. Taotluse esitamisel ei saa sulgpalli plumageerimisel teha valesid liigutusi ja puhanguid. Kuid just seda mängivad sportlased, lastele ja amatööridele on sageli raske neid eeskirju järgida. Seepärast saadab ta bussi, reeglina selle viskamise läbi ja seejärel saates reket vastase suunas.

Mitu pidu on sulgpallis?

Mäng koosneb kolmest osapooltest, täpsemalt, see läheb kaheks võiduks. Kohtumine jätkub, kuni üks mängijatest annab 21 punkti. "20-20" skooriga võidab külg 2 punkti ja kui tulemus on "29-29", on võitja võistkond, kes võitis 30 punkti.

Mäng katkestab

Mängu ajal võtab tavaliselt paar vaheaegu. Näiteks kui punktisumma saab 11 punkti, antakse mängijale õigus minuti pausile. Poolte vahel jäävad mängijad kaks minutit. Ja kolmandas mängus, kui tulemus on 11 punkti, vahetavad pooled kohti.

Badminton lastele

Laste sulgpall erineb erialasest professionaalsest sulgemisest. Lihtsustatud badmintoni väli ei sisalda võrku. Ainuke nõue sellele - see peaks olema tasane pind ilma kaevandis ja muhke. Reeglid on ka lihtsustatud: mis poolel vabatahtlik langeb ja punkt. Ja see, kes läheb sellele väga vabatahtlikule, annab sellele.

"Õige" badmintoni badminton

Sulgurid valmistatakse nii looduslikest toorainetest kui ka sünteetilisest materjalist. Kuid olenemata sellest, millist materjali sulgur on valmistatud, peaks selle lennuomadused olema võimalikult lähedased nendele, mis on märgitud tõelises sulgedes, korkkorgi otsaga ja kaetud õhukese nahast ümbrisega:

Kuna sünteetiliste materjalide tihedus ja omadused mõnevõrra erinevad looduslikest, on lubatud kõrvalekalded kuni 10%.

Kuidas valida badmintoni reket?

Reketraam ei tohiks ületada 68 cm pikkust ja 23 cm laiust.

Stringi ala:

Mis on sulgemäng?

Sulgpalli mäng pole mitte ainult põnev, vaid ka tugevdab teatud lihasrühmi. Lisaks sellele õpetavad need harjutused vastupidavust ja reaktsioonikiirust.

Loodan, et ülaltoodud badmintoni mängureeglid aitavad sul lõbutseda ja nauditavalt oma aega veeta. Lõppude lõpuks on sulgpall - suurepärane võimalus mängude mängimiseks looduses ja hea liikuv mäng .