Happy Together: Ed Sheeran ja Cherry Seaborn on jalgpalli

Ed Shiran, kelle laulud hõivavad maailma joonte esimesi ridu ja tema pruut Cherry Seaborn, veedavad kokku iga vaba minuti. Teisel päeval läksid doukid jalgpallivõistlusele, rahulolevad nende paari fännid ja ärritasid naissoost fännide armeed, kes magavad ja näevad, et tema tüdruksõbra koht on taas vabaks.

Spordi paar

27-aastane Ed Shiran ja tema tüdruksõber 25-aastane Cherry Seaborn külastasid oma lemmikvõistluse "Ipswichi linn" mängu Inglismaa meistrivõistluste duelis "Aston Villa" vastu, mis toimus laupäeval Portman Roadis Ipswichis.

Ed Shiran ja tema pruut Cherry Siborne

Populaarne pop laulja ja tema valitud, kes pole kaugeltki näidenditegevusest ja töötanud finantsnõustajana, kandesid sinise klubi t-särgid, vaatasid emotsiooniga mängulaudade väljakutset väljapanekutest.

Stellarite toetus ei aidanud Ipswichi linna mängijatel mängu võita, kuigi nende kaotus 4-0 kuiva tulemusega ei häiri Shirana ...

Ärge unustage tundeid

Ed ja Cherry, kuulujutud salajasest pulmast, millest perioodiliselt meedias esinevad, näitasid kõik mängud üksmeelset suhtumist üksteisele.